top of page
  • 4 Lessons

    110£
    Valid for one year
  • Best Value

    8 Lessons

    200£
    Valid for one year
  • Individual Lesson

    29£
    Perfect for assessing needs and a support plan
    Valid for 6 months
  • 16 Lessons

    380£
    Valid for one year
Homework

Packages

Purchase lessons in bulk at a discounted rate. My students will receive support in between sessions, robust feedback and downloadable resources to help them prepare for assignments.

bottom of page